Четверг, 21.06.2018, 11:29
Приветствую Вас Гость | RSS

Илексаз төп гомуми белем бирү мәктәбе сайты

Без бәйгедә
Проголосуй за наш сайт
Mp3-playr:
 
 
Сайтка керү
Файдалы сылтамалар
Республика Татарстан - Каталог сайтовИнформационные технологии в образовании 
Qazan Radiosi

Татар телле студентлар ?чен татар теле ?сбабы
Рус телле студентлар ?чен татар теле ?сбабы
Рәсми Татарстан:
Саулык-зур байлык
Главная » 2012 » Апрель » 30 » “ Илһам чишмәсе” исемле II республика әдәби – иҗат бәйгесе нәтиҗәләре
12:19
“ Илһам чишмәсе” исемле II республика әдәби – иҗат бәйгесе нәтиҗәләре
" Илһам чишмәсе” исемле II республика әдәби – иҗат бәйгесе нәтиҗәләре Бөек шагыйребез Габдулла Тукайның тууына 125 ел тулу уңаеннан республикабыз мәктәпләре укытучылары һәм укучылары арасында " Илһам чишмәсе” исемле әдәби – иҗади конкурс игълан ителгән иде. Игелекле дә , уңышлы да башлангыч булып чыкты ул. Бездә һәр укытучы һәм һәр укучы шигырь яза икән дип уйларлык иде хәтта!Быелгы бәйгегә 420 авторның (250 укытучы, 170 укучы) күпсанлы эшләре кабул ителде. Конкурска килгән язмаларны укыганнан һәм сайлаганнан соң, шагыйрь юбилеена матур гына китап та басылып чыкты.Әлеге җыентыкка кертелгән авторларны 5 нче майда бүләкләү тантанасына Совет районының 20 нче гимназиясенә ( Пионерлар ур.,10 йорт) сәг.10.00 чакырабыз. ( Исемлек белән сез Казан шәһәре Совет районының 20 нче гимназия сайтында (” О гимназии” -" Гимназия турында” бүлегендә) , " Мәгърифәт” газетасының сайтында һәм район мәгариф идарәләренә җибәрелгән хатларда таныша аласыз.)
 Рәхимә Арсланова,Казан
Исемлек 1. Рухия Ахунҗанова,Сарман районы Җәлил бистәсе
 2. Гарипова Роза Рафис кызы,ЯшелҮзән шәһәре 11нче гомуми урта белем бирү мәктәбенең татар теле һәм әдәбияты укытучысы.
3. Гыйльфанова Рәзинә Нургаян кызы,Балтач районы Нөнәгәр гомуми урта белем бирү мәктәбендә татар теле һәм әдәбияты укытучысы
4. Гәйнетдинова Галия, Казан шәһәренең 5 нче гимназия укытучысы
5. Вәлиева Зөлфия Фәрит кызы, Апас муниципаль районы Бакырчы урта мәктәбе укытучысы
6. Сәлахетдинова Резеда Зөфәр кызы, Балык Бистәсе районы Олы Әшнәк төп гомуми белем бирү мәктәбенең югары категорияле татар теле һәм әдәбияты укытучысы.
7. Шәфигуллина Фәйрүзә Әхәт кызы. Минзәлә районы Урыс урта мәктәбенең татар теле һәм әдәбияты укытучысы
 8. Госманова Зөһрә Рәшит кызы,Әтнә районы Күңгәр урта гомуми белем бирү мәктәбенең инглиз теле укытучысы
9. Гиниятуллина Зөлфия Рафик кызы, " Аерым фәннәрне тирәнтен өйрәнү гомум белем бирү беренче санлы Җәлил мәктәбе" 9нчы В сыйныф укучысы.
10. Лотфуллин Шамил, Яр Чаллы шәһәре "79 нчы лицей – интернат»ның 7 нче сыйныф укучысы
11. Бакирова Вероника Фәүзелҗан кызы,татар теле hәм әдәбияты укытучысы Чүпрәле районы
12. Нәүмәтов Фәрит Фәзлетдин улы, география укытучысы, Чүпрәле районы
13. Равилә Мөбәрәкшина, Татарстан Республикасының Милли музееның өлкән фәнни хезмәткәре.
 14. Мөхәммәтҗанова Энҗе Фәйзенур кызы, 1997 нчы елда Балык Бистәсе районы Күгәрчен авылында дөньяга килгән.
 15. Раиль Арсланов, 17 яшь, Сарман районы
16. Хәлиуллина Гөләндәм Гөлүс кызы, Сарман районы Илексаз төп гомуми белем бирү мәктәбендә татар теле һәм әдәбияты укыта.
17. Галиәкбәрова Илсөя Илсур кызы, Арча районы Курса Почмак авылында туган, Курса Почмак урта гомумбелем мәктәбенең 11 нче сыйныфы
18. Сәләхова Айгөл Альберт кызы, Яшел Үзән шәһәре 11нче гомуми урта белеем бирү мәктәбенең, 8 «в» сыйныф укучысы
19. Гыйлманова Исламия Нурислам кызы, Теләче муниципаль районы муниципаль бюджет белем бирү учреждениесе Алан урта гомуми белем бирү мәктәбе. 20. Гыйльфанов Фәнзил Алмаз улы, 8нче сыйныф укучысы, Балтач районы, Нөнәгәр авылы. 21. Сафаргәлиева Диләрә Йосыф кызы, Бөгелмә шәһәре Һади Атласи исемендәге 14 нче татар гимназиясе укучысы 22. Җиһангәрәева Айназ Федаил кызы,Теләче гомуми урта белем бирү мәктәбенең 9 нчы сыйныф укучысы. 23. Вәлиева Гөлия Азат кызы, Апас районы Чирмешән авылы7 нче сыйныф укучысы 24. Гафетдинова Гөлгенә Закирҗановна, Арча районы Хәсәншәех төп гомуми белем мәктәбендә башлангыч сыйныфлар укытучысы. 25. Габдрахманова Илсөяр Хәйрулла кызы 26. Магсумова Динә Нияз кызы, Арча районы МБУ"Шушмабаш урта гомумбелем мәктәбе” 27. Шакирова Илфира Рамазан кызы,Арча районы, Урта Бирәзә башлангыч мәктәбе укытучысы 28. Гарипова Гүзәлия Хәбибрахман кызы, Биектау урта гомуми белем бирү мәктәбеБалык Бистәсе районы 29. Зарипова Рима Кирам кызы, Әгерҗе районыКичкетаң авылыКичкетаң гомуми белем бирү урта мәктәбе укытучысы 30. Валиева Рузалия Таһировна,Арча районы муниципаль гомуми белем учреждениесе " Хәсәншәех төп гомуми белем мәктәбе 31. Хәмидуллина Сиринә, 6 нчы мәктәп укытучысы. Бөгелмә шәһәре Мөбәрәкшина Гөлнара Рифат кызы,Арча 2 нче номерлы урта гомумбелем мәктәбенең татар теле һәм әдәбияты укытучысы 31.Василова Фәния Дамир кызы, Балык Бистәсе районыТүбән Тегермәнлек мәктәбенең югары категорияле татар теле һәм әдәбияты укытучысы. 32.Галимова Айзилә Рәфикъ кызы,Арча районы , Түбән Мәтәскә урта мәктәбенең 8 класс укучысы 33.Валиев Аяз Азатович , Арча районы муниципаль гомуми белем учреждениесе” Хәсәншәех төп гомуми белем мәктәбе” 34.Димиева Гөлсем Габдулхак кызы, Кама Тамагы районы, Олы Кариле авылының "Кыңгырау” балалар бакчасында тәрбияче 35.Хуҗиева Резидә Марат кызы, Чүпрәле муниципаль районы, Иске Чүпрәле 1нче урта гомуми белем мәктәбе директоры 36.Әхмәтова Рәмзия Шәех кызы, Актаныш районы Такталачык махсус (коррекцион) гомуми белем бирү интернат-мәктәбендә математика укытучысы 37.Хисамова Фирая Мөхәммәт кызы 38.Мусина Ралия Рашат кызы, Мамадыш районы "Түбән Яке гомуми белем бирү учреждениесе”нең 8нче сыйныфы. 39.Фәхретдинов Әлфис Тәбрис улы,Арча районы муниципаль гомуми белем учреждениесе” Хәсәншәех төп гомуми белем мәктәбе” 41. Гобәйдуллина Эльвира Альберт кызы, Арча районы МБУ "Шушмабаш урта гомумбелем мәктәбе”. 42. Галимуллина Алинә Әлфәт кызы, ТР Арча районы МБУ "Шушмабаш урта гомумбелем мәктәбе”. 43. Миңнемуллина Илүсә Илфар кызы, Яңгул гомуми урта белем мәктәбенең 11нче сыйныф укучысы 44. Кәбирова Гөлгенә Гарифҗан кызы, Буа шәһәре 2нче лицейның татар теле һәм әдәбияты укытучысы 45.Сәфәров Рубис Идрисулы,Әтнә Муниципаль районы, "ШИҺАБЕТДИН МӘРҖАНИ исемендәге Комыргуҗа уртагомумибелем бирү мәктәбе” 46. Мөхәммәтҗанова Лиана Рәшит кызы, Арча муниципаль районы Өчиле төп гомуми белем мәктәбенең 8 нче класс укучысы. 47. Хәсәнгалиева Лилия Марат кызы, Арча муниципаль районы Өчиле төп гомуми белем мәктәбенең 8 нче класс укучысы. 48. Сабиров Булат Марат, Биектау урта гомуми белем бирү мәктәбенең 8 нче сыйныф укучысы 49. Хәбибуллина Зөмәрә Таһир кызы, Биектау урта гомуми белем бирү мәктәбе 50. Зиятов Айрат Фәрхәт улы, "Өчиле төп гомуми белем мәктәбе” муниципальбюджет гомумибелем учреждениесе 51. Шафигуллина Ленина Камил кызы,Яңгул авылы 52. Гарипова Гүзәлия Хәбибрахман кызы, Биектау урта гомуми белем бирү мәктәбе. 53. Мусина Исламия Мирхат кызы, Кайбыч районы Бәрлебаш төп гомумбелем бирү мәктәбенең татар теле һәм әдәбияты укытучысы. 54. МингазоваГульназТагир кызы , Балтач районы, Чепьяуртагомуми белем бирү мәктәбе. 55.Галиев Раил, Арча районы Ташкичү төп гомум белем мәктәбенең 9 нчы класс укучысы. 56. Фәйзрахманова Гөлназ Илсур кызы,ТР Балтач муниципаль районы, Норма урта гомуми белем мәктәбе 57. Валиуллова Әлфия Габделхай кызы, Биектау районы, Шуман гомуми урта белем бирү мәктәбенең татар теле һәм әдәбияты укытучысы 58. Хәбибуллина Алсинә Раил кызы, Арча районы Ашытбаш урта гомуми белем мәктәбе, 11 нче класс 59. Мифтахова Руфия Бильсур кызы, Балтач районы , Арбор төп гомуми белем бирү мәктәбенең татар теле һәм әдәбияты укытучысы 60. Гафуров Ислам Заһит улы, Чепья гомуми белем бирү мәктәбе 61. Зәйнуллин Алмаз , Афзал Шамов исемендәге Татар Танае урта белем бирү учреджениесенең 8 нче сыйныф укучысы 62. Нурлыева Лейла Валиевна, Актаныш районы 63.Ибраһимова Сөмбелә,Саба районы 64. Фәйзрахманова Алсу Рафис кызы, ТР Балтач муниципаль районы Норма урта гомуми белем мәктәбенең 10 сыйныф укучысы. 65. Шәрәфиева Лилия Миңлехан кызы, Арча районы Яңа Кишет урта мәктәбенең 10 сыйныф укучысы 65. Хәкимова Гөлназ Җәдит кызы, Лениногорск шәһәре 2 нче урта мәктәп 66. Исмәгыйлев Таһир Фәнис улы, Муниципаль гомуми белем бирү учреждениясе "Аерым фәннәрне тирәнтен өйрәнү буенча В.Ф.Ежков исемендәге Арча 1 нче урта гомуми белем бирү мәктәбе.” 67. Галиева Гөлшат Илшат кызы,Балтач муниципаль районы,Салавыч Сәрдегәне авылы 68. Ярулина Зәйлә, МББУ "Ямаширмә гомуми урта белем бирү мәктәбе” 69. Каюмова Резеда Айрат кызы, Арча районы Түбән Аты төп гомуми белем мәктәбенең 8 нче сыйныф укучысы Гыйниятова Гөлүсә Расил кызы, Арча районы Иске Төрнәле авылы 70. Җәләлетдинова Илүзә Фәрхулла кызы, Арча районы Мөрәле авылы 71. Шайдуллина Резеда Раифовна, Теләче районыСаушуртагомумибелем бирү мәктәбе. 72. Шакирова Нурфия Рамазан кызы, Арча районы Алан башлангыч мәктәбе башлангыч сыйныф укытучысы. 73. Гыйләҗев Айрат Рәмил улы, Зеленодол муниципаль районының Норлат урта гомуми белем мәктәбе, 8 сыйныф укучысы. 74. Имаметдинов Илшат Зөфәр улы, Саба районы Килдебәк урта мәктәбе Шигапова Гөлүсә Наил кызы, Татарстан Республикасының Чүпрәле районы Зур Чынлы авылы 75. Мәсәлимова Назлыгөл Данияр кызы Арча районы Сеҗе төп гомуми белем мәктәбенең 7 нче сыйныф укучысы 76. Котдусова Ралия Рәдис кызы, Татарстан Республикасы Арча районы Сеҗе төп гомуми белем мәктәбенең 6 нчы сыйныф укучысы 77. Сафиуллина Камилә Нияз кызы, Апас районы Болын-Балыкчы төп гомуми белем бирү мәктәбенең 6 нчы сыйныфында белем ала. 78. Әсәдуллина Энҗе Васил кызы, Балтач муниципаль районыныңНорма урта гомуми белем мәктәбе 79. Нуруллина Фәридә Әнвәр кызы, Яшел Үзән районы Мулла Иле гомуми урта белем бирү мәктәбендә татар теле һәм әдәбияты укытучысы 80. Әхмәтгалиева Әлфия, Ашытбаш 81. Шарапова Сиринә Фәрит кызы, Ютазы районы Кара Зирек гомуми урта белем бирү мәктәбе 82. Хәйртдинова Язилә Рәфхәт кызы - Теләче районы Фатих Хөсни исемендәге Олы Мәтәскә гомуми белем бирү урта мәктәбенең татар теле һәм әдәбияты укытучысы. 83. Шагабиева Айсинә Рафаэль кызы, Теләче районы Фатих Хөсни исемендәге Олы Мәтәскә гомуми белем бирү урта мәктәбенең 8 нче сыйныф укучысы . 84. Ризванова Миләүшә Җәмил кызы, Лениногорски районы, М.Горький исемендәге Зеленая Роща урта гомуми белем бирү мәктәбенең 8 нче сыйныф укучысы 85. Абдуллина Фирая Муллахмәт кызы, Биектау муниципаль районы, Мәмдәл гомуми урта белем бирү мәктәбе 86 . Мортазина Рания Әбүзәр кызы, Актаныш районы Богады балалар бакчасы тәрбиячесе 87 . Хаҗинурова Гөльяз Рәшид кызы, Аерым фәннәрне тирәнтен өйрәнүче Теләче урта мәктәбенең8 а сыйныфы укучысы 88. Әдиятуллинна Мадина Хафизовна, Яшел Үзән шәһәренең 3 нче гимназия укытучысы. 89.Гыйрфанова Рамилә,Яшел Үзән шәһәре 90.. Закирова Тәнзилә Әсәтулла кызы, Балык Бистәсе районы Күгәрчен урта мәктәбенең татар теле һәм әдәбияты укытучысы 91.. Галимова Айзилә Фаяз кызы, Балык Бистәсе районы Күгәрчен урта мәктәбенең 6 нчы сыйныфы укучысы 92. Газизова Әлфия Илсур кызы, Сарман районы Җәлил икенче урта гомумбелем бирү мәктәбенең югары категорияле татар теле һәм әдәбияты укытучысы 91. Хикмәтова Зәрия Гамир кызы, Подгорный төп гомуми белем бирү мәктәбе, Ютазы муниципаль районы 93. Исламова Миләүшә Рәдис кызы 94. Гарипова Гѳлшат Рашат кызы, Балтач районы Салавыч урта мәктәбенең I квалификацион категорияле татар теле һәм әдәбияты укытучысы. 95. Гафурова Гөлзилә Фәһим кызы, Балтач районы Салавыч гомуми урта белем бирү мәктәбенең 9 нчы сыйныф укучысы. 96. Ибраев Рәнис Гаптелнур улы, Саба муниципаль районы Килдебәк урта гомуми белем бирү мәктәбенең 8 нче сыйныф укучысы 97. Вәлиева Сөмбел Мөдәрис кызы, Татарстанның Саба районы Килдебәк авылы 98. Вәлиева Фәризә Шәрхимулла кызы, Килдебәк урта гомуми белем бирү мәктәбенең татар теле һәм әдәбияты укытучысы 99. Латыйпова Рәүфә Альберт кызы,Саба районы Килдебәк авылы 100. Кәримова Райзәлә Рафик кызы, Яңа Арыш урта гомуми белем бирү мәктәбенең 11 нче сыйныф укучысы 101. Мәхмүтова Рәнисә Мөһәндәс кызы, Мөслим районыТат. Бүләр урта мәктәбе 102. Дирзизов Алмаз Айрат улы, Татарстан Республикасы Биектау районы Күлле поселогы 103.Гыйбадуллина Нурсәнә, Арча районы 104. Иксанов Айзат Даут улы 105. Яһүдина Роза Илдус кызы 106. Зиатдинова Ләлә Мәхмүт кызы, Балтач районы Чепья урта гомуми белем бирү мәктәбенең татар теле һәм әдәбияты укытучысы 107. Гайбадуллина Ландыш Илсуркызы, Лесной уртагомумбелембирүмәктәбе Теләче муниципаль районы , 9 нчысыйныфукучысы 108. Бариева Альбина Валериевна 109. Идрисова Алсу Васил кызы,Балтач муниципаль районы Норма урта гомуми белем мәктәбе 110.Хөснетдинова Алисә Альфрид кызы, Теләче районы Иске Җөри авылы 111. Шалаева Гөлшат Сәмигулла кызы,ТР Балтач муниципаль районы Норма урта гомуми белем мәктәбенең татар теле һәм әдәбияты укытучысы. 112. Галимова Алинә Илгиз кызы, Теләче районы Баландыш авылы 113. Мөкатдисова Ландыш Исхак кызы, Яңа Чүте урта гомумбелем бирү мәктәбе8 нче сыйныф укучысы 114. Шәйдуллина Гөлчирә Рәдис кызы, Арча районы, Лесхоз урта гомуми белем мәктәбе, 11 нче сыйныф укучысы 115. Сафина АлияИлфаркызы, Арча районыӨтнә авылы 116. Хәбиева Сөмбел Фидаил кызы, Арча районы Әзәк авылы, 9 нчы сыйны укучысы 117. Ибраһимова Гөлнар Илсур кызы, Татарстан Республикасы Биектау муниципаль районы, Каенлык төп гомуми белем мәктәбе, 1нче категорияле татар теле һәм татар әдәбияты укытучысы 118.Сөләйманова Илдария Габдулла кызы – Балтач районы Чепья урта гомумбелем мәктәбенең югары категорияле татар теле һәм әдәбияты укытучысы 119 Гатауллина Гөлгенә, Яшел Үзән шәһәре 120. Зәйнуллина Рушания Хәким кызы, Теләче муниципаль районыБаландыш төп гомуми белем бирү мәктәбенең татар теле һәм әдәбияты укытучысы 121. Долгова Лариса, Питрәч муниципаль районындагы Керәшен Сәрдәсеурта гомуми белем бирү мәктәбенең 9 нчы сыйныф укучысы 122.Фадеев Иван, Питрәч муниципаль районындагы Керәшен Сәрдәсе урта гомуми белем бирү мәктәбенең 7 нчы сыйныф укучысы 123. Шакиров Гомәр Нәҗип улы, Татарстан Республикасы Әтнә муниципаль районы. Хәбибуллина Рәзилә Нурмиевна, Балык Бистәсе районыны2 нче номерлы мәктәбе 124. Абдуллина Фәния Таһир кызы, Арча районы муниципаль гомуми белем учреждениесе " Хәсәншәех төп гомуми белем мәктәбенең химия-биология укытучысы 121. Абаева Алсу Илдус кызы, Казан шәһәренең 135 нче мәктәбе 122. Әхмәдуллина Гөлсинә Гатаулла кызы, Әтнә районы Яңа Шашы урта гомуми белем бирү мәктәбендә китапханәче. 125. Хәмәтҗанов Азат Айдар улы, Сарман урта мәктәбенең 10 нче Б сыйныфы укучысы 124. Хәсәнов Рәмис Данис улы, Арча 2 нче урта гомуми белем бирү мәктәбе 8 нче "Б” сыйныфы укучысы 125. Гозәерова Ләйсән Габдуллаҗан кызы, Арча районы Хәсәншәех авылы, башлангыч сыйныф укытучысы 126. Һидиятуллина Гөлия Альберт кызы, Арча районы Иске Чүриле урта мәктәбенең 11 нче сыйныф укучысы 127. Кабирова Лилия Тәбрисовна"Иске Кырлай төп гомумбелем мәктәбе” Арча муниципаль районы 128. Гарифуллина Дилә Рәшид кызы, Арча икенче номерлы урта мәктәбенең XI нче Б сыйныфы укучысы 129. Әсәдуллина Лилия Фиргат кызы, Яшел Үзән шәһәре, 10 нчы гимназиясе9 нчы сыйныф укучысы 130. Хисмәтуллин Инсаф Раиф улы, Иске Кырлай мәктәбенең9 нчы сыйныф укучысы 131. Тимирбаева Гөлгенә. Теләче районы , Әбде урта мәктәбенең татар теле һәм әдәбияты укытучысы 132. Сафина Резидә Габделхак кызы, Яшел Үзән районы Осиново бистәсе”В.В.Карпов исемендәге лицей»ның югары категорияле татар теле һәм әдәбияты укытучысы. 133.Джураева Гөлчәчәк,Балык Бистәсе районы 134. Гыйззәтуллина Алисә Илнур кызы,Арчаның 7нче номерлы мәктәбенең 10 нчы сыйныфы укучысы 135. Хәйретдинова Ләйлә Рәмис кызы, Татарстан Республикасының Балык Бистәсе районы Яңа Арыш урта гомуми белем бирү мәктәбенең 9 нчы сыйныф укучысы 136.Сибгатуллин Инсаф Ирек улы,8 нче сыйныф укучысы 137. Лутфуллина Люция Әдһәм кызы, Биектау муниципаль районының Каенлык төп гомуми белем мәктәбенең I категорияле башлангыч сыйныф укытучысы. 138. Абдуллина Рамилә Әгъзам кызы, Казан шәһәре Мәскәү районыГ.Ибраһимов исемендәге 17 нче татар гимназиясенең татар теле һәм әдәбияты укытучысы 139. Миннеханова Айгөл Фәнис кызы, Казан шәһәре Мәскәү районы Г.Ибраһимов исемендәге 17 нче татар гимназиясенең 7 нче сыйныф укучысы 140.Баһавиева Айгөл Рафис кызы, Казан шәһәре Мәскәү районы Г.Ибраһимов исемендәге 17 нче татар гимназиясенең 7 нче сыйныф укучысы 141. Ракова Фәридә Тәлгать кызы 142. Гимадиева Гөлчәчәк Исмәгыйль кызы 143 . Исламова Зимфира Насих кызы,ЯрЧаллының 37 нче мәктәбендә татар теле һәм әдәбияты укытучысы 144. Илзирә Гыйлембәкова, Казан шәһәрендәге 171нче мәктәпнең 5 нче сыйныф укучысы 145. Гомәрова Галина Александр кызы - Казан шәһәрендәге 171нче мәктәп 146. Әхмәтҗанова Зилә Илгизәр кызы. 141 нче мәктәпнең, 9А сыйныфы укучысы 147. Ханнанова Камилә Рәшит кызы, Казан шәһәре Совет районының 171 нче мәктәп укучысы 148. Әхмәтҗанова Зилә Илгизәр кызы. 141 нче мәктәпнең, 9А сыйныфы укучысы. 148.Якупова Гөлсинә Зәки кызы. Тукай районы Бәтке урта мәктәбе укытучысы. 150. Нәбиуллина Гөлсәрия Камил кызы.Казан шәһәре, 20 нче гимназия укытучысы. 151.Закирова Гүзәл Вәгыйз кызы , 72 нче мәктәп укытучысы. Ка
зан шәһәре
Просмотров: 2197 | Добавил: Гуляндам | Рейтинг: 3.0/2
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:
Төгәл вакыт:
Календарь
«  Апрель 2012  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Һава торышы:
GISMETEO: Погода по г.Сарманово
Кечкенә чат
Сораштыру:
Сайтымны бәяләгез
Всего ответов: 47
Безнең адрес:
  • ТР Сарман районы Илексаз авылы Мэктэп урамы 6 нчы йорт е-маел: ilsosh@yandex.ru

  • Сайтның дуслары:
    Безнең баннер:
    Статистика

    Онлайн всего: 1
    Гостей: 1
    Пользователей: 0

    Copyright MyCorp © 2018
    Сайт создан в системе uCoz